Doprava a platba

V našem e-shopu Davesto.cz si můžete vybrat z několika možných způsobů dopravy a platby, a zvolit si tak způsob doručení, který vám nejlépe vyhovuje. Veškeré zboží je uskladněno na centrálním skladě v Praze a doručení na adresu bývá zpravidla 2-3 dny. Minimální hodnota objednávky musí být ve výši 200 Kč.

Při objednávce nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

 

Možnosti dopravy

Česká pošta balík do ruky

Objednávka vám bude doručena Českou poštou na vámi zvolenou adresu v rámci celé ČR. Pokud vás řidič nezastihne doma, bude vám balíček uložen na nejbližší poštu. Balík může vyzvednout i třetí osoba po předložení kódu, který vám přijde jako sms zpráva nebo na e-mail.

Cena dopravy: 100 Kč

Česká pošta balík na poštu

Objednávka vám bude doručena na pobočku České pošty, kterou si zvolíte v průběhu objednávky. V okamžiku uložení balíčku na vámi zvolenou pobočku obdržíte sms zprávu nebo e-mail.

Cena dopravy: 100 Kč

Česká pošta balíkovna

Objednávka vám bude doručena na vámi vybranou pobočku balíkovny. Po uložení obdržíte formou sms nebo e-mailu kód pro vyzvednutí zásilky. Balíček za vás může vyzvednout i třetí osoba, které předáte kód k vyzvednutí.

Cena dopravy: 80 Kč

GLS

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím spediční firmy GLS po celé ČR. Při doručování budete informováni sms zprávou a e-mailem. V případě, že vás řidič nezastihne doma, bude vám zásilka doručována následující pracovní den.

Cena dopravy: 100 Kč

Zásilkovna

Objednávka vám bude doručena na výdejní místo zásilkovny, které si zvolíte v průběhu objednávky. Maximální hmotnost zásilky musí být 5 kg a součet všech tří stran 120 cm.

Cena dopravy: 70 Kč

PPL

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím spediční firmy PPL po celé ČR. Při doručování budete informováni sms zprávou a e-mailem. V případě, že vás řidič nezastihne doma, bude vám zásilka doručována následující pracovní den.

Cena dopravy: 120 Kč

DPD

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím spediční firmy DPD po celé ČR. Při doručování budete informováni sms zprávou a e-mailem. V případě, že vás řidič nezastihne doma, bude vám zásilka doručována následující pracovní den.

Cena dopravy: 120 Kč

 

Možnosti platby

Dobírka

Objednávku zaplatíte řidiči při předání zásilky nebo na výdejním místě.

Cena za platbu: 40 Kč

Bankovní převod

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte po dokončení objednávky do e-mailu údaje k provedení platby. Po připsání platby na účet vám bude objednávka doručena.

Cena za platbu: 0 Kč

Platba kartou on-line

Pokud zvolíte tento způsob platby, budete po dokončení objednávky přesměrováni automaticky na platební bránu, kde vyplníte potřebné údaje a provedete platbu. Údaje pro provedení platby vám také přijdou e-mailem.

Cena za platbu: 0 Kč